07400, Brovary, Ukraine

+38 (063) 130-13-10 hello@11.in.ua

Супровід 1С

Наша організація займається абонентським супроводом програми 1с Підприємство. Ми підтримуємо будь-які конфігурації баз 1с 7.7, 1с 8.3, будь то типові або дописані, бухгалтерські та управлінські. Дуже важливо, щоб супроводом бухгалтерського програмного забезпечення займався кваліфікований спеціаліст. Який розуміє роботу програми на всіх її рівнях, і навіть основи бухгалтерського обліку. Він завжди зможе підказати правильне вирішення вашої проблеми. А також підкаже в моментах, у яких ви ще не компетентні.

Купуючи абонентський супровід 1с Підприємство 7.7 або 8.3 у нас, ви отримуєте регулярні консультації спеціаліста 1с за телефоном. А також одна година роботи з вашою базою та оновлення бази на момент виходу актуальної версії. Роботи з впровадження, доопрацювання та зміни бази під ваші потреби оплачуються окремо.

Вартість супроводу 1с на абонентській основі складає 1200 грн. на місяць, і передбачає обслуговування однієї бази. Якщо у вас 2 бази або більше, ціна визначається індивідуально і залежить від розміру баз і їх конфігурацій.