07400, Brovary, Ukraine

+38 (063) 130-13-10 hello@11.in.ua

Підтримка мереж

В наш час для нормальної роботи офісу потрібні такі функції як обмін файлами, друк на мережеві принтери, перегляд інтернет ресурсів та обмін поштовими та миттєвими повідомленнями, і саме наявність локальної мережі вашого підприємства робить це можливим. Але простої наявності мало, вона має правильно функціонувати, мати потрібну структуру та ієрархію.

Наша організація займається проектуванням та монтажем обчислювальних комп’ютерних мереж, а також її налаштуванням. Під налаштуванням мережі мається на увазі налаштування мережевого обладнання вибраного на етапі проектування. Правильне налаштування дасть дуже позитивний результат у роботі співробітників Вашої фірми, збереження даних та безпеки мережі.

Ми допоможемо заборонити деяким відділам або користувачам фірми певні інтернет ресурси або ресурси локальної мережі, заборонити скачування з інтернету файлів певних розширень або торентів, організувати гостьовий доступ WI-FI для клієнтів вашої фірми. Якщо ж у вас кілька офісів і вони розташовані в різних містах, ми допоможемо побудувати захищену мережу VPN між ними за допомогою використання інтернет-каналу, що дасть можливість працювати в ній, наче всі ваші філії знаходяться в одному будинку.