07400, Brovary, Ukraine

+38 (063) 130-13-10 hello@11.in.ua

Хостинг віртуального серверу

Опис послуги VDS-хостинга

VDS (Virtual Dedicated Server) – що у перекладі означає Віртуальний Виділений Сервер. VDS зазвичай це віртуальна машина ресурси якої ви можете вибрати при покупці послуги хостингу. Віртуальний сервер це рішення для малого бізнесу, яке дозволяє заощадити гроші на покупку власного сервера, заощадити гроші на його обслуговуванні, так як фірма у якої ви купуєте послугу, найчастіше займається цим, і нарешті безпека ваших даних як у цифровому так і матеріальному плані.

Переваги виділеного сервера в тому, що в будь-який момент ви можете доплатити і отримати більше ресурсів і потужності, якщо їх не вистачатиме. Більшість виділених серверів працюють завдяки KVM віртуалізації, що дозволяє робити Backup Вашого сервера цілком, у будь-який момент часу або за розкладом і при цьому користувачі, що працюють у цей момент на VDS, навіть не помітять дискомфорту. Ця функція дуже корисна в наш час, тому що втрата інформації при вірусних та кібер атаках зводиться до мінімуму. Також великим плюсом є швидкість підняття сервера з бекапа, як правило від 5 хвилин до 1-ї години, залежно від виділеної потужності та обсягу інформації зайнятого на диску, що набагато швидше ніж установка серверної системи та всіх необхідних програм з нуля. Мінусом же є те, що робота з сервером здійснюється через глобальну мережу інтернет, що за його відсутності робить роботу неможливою.

“IT-11” займається підбором і рекомендаціями у виборі VDS на замовлення клієнта. Також веде його супровід та налагодження залежно від технічних завдань клієнта. У супровід включається підтримка всіх користувачів, що працюють на сервері в телефонному режимі або за допомогою віддаленого керування вашим комп’ютером. Вартість послуги розраховується з кількості клієнтів, а також обговорюється особисто при підписанні договору на обслуговування.